index.asp

 

  index.asp 
 
 
 
Пријави се   |  Дома  | +389(02)2461889  |  Јавете се, ве очекуваме.  |  За нас

Пребарајте ја најголемата понуда на преносни компјутери во Македонија, и купете онлајн.
Фирма   Цена(ден)  Екран големина  Пребарај производи
Acer [37]
Apple [1]
ASUS [11]
DELL [28]
Fujitsu [26]
Fujitsu Siemens [2]
HP [56]
J&W [1]
Lenovo [7]
MSI [27]
OSM [6]
Samsung [3]
Sony [5]
Toshiba [13]

6000-8000 [2]
8000-10000 [1]
10000-15000 [3]
15000-20000 [29]
20000-25000 [30]
25000-30000 [42]
30000-40000 [78]
40000-50000 [21]
50000-60000 [8]
60000-80000 [8]
80000-100000 [2]
 
< 11" [16]
11" [2]
12" [3]
13" [8]
14" [5]
15" [153]
16" [2]
17" [23]
18"-20" [4]
20" Touch [5]
  Прикажи ги сите [224] 
mArtiklGal_list.asp?s_Novi=1  Нови само [0]
mArtiklGal_list.asp?s_Evtini=1  Поевтинети само [71]
Напредно пребарување
 
НАШ ИЗБОР
Acer Aspire 5349
mArtiklSamoFB_list.asp?s_ARTId=2898&od=1 18.484 (Денари)
Процесор B815 (1,6GHz, 2MB)
Екран големина 15"
Меморија  2GB
Acer Aspire 5750
mArtiklSamoFB_list.asp?s_ARTId=2901&od=1 25.646 (Денари)
Процесор i3-2310E 2.10GHz 3MB Cache
Екран големина 15"
Меморија  3GB
HP ProBook 4530s
mArtiklSamoFB_list.asp?s_ARTId=2907&od=1 37.420 (Денари)
Процесор i5-2430M 2.40GHz 3MB Cache
Екран големина 15"
Меморија  4GB
 
Најпосетени артикли во последните 15 дена.
Фирма index.asp?GalerijaOrder=Sorter_ARTBrand&GalerijaDir=ASC index.asp?GalerijaOrder=Sorter_ARTBrand&GalerijaDir=DESC | Екран големина index.asp?GalerijaOrder=Sorter_ARTScreenSize&GalerijaDir=ASC index.asp?GalerijaOrder=Sorter_ARTScreenSize&GalerijaDir=DESC | Цена index.asp?GalerijaOrder=Sorter_ARTCenaProd&GalerijaDir=ASC index.asp?GalerijaOrder=Sorter_ARTCenaProd&GalerijaDir=DESC 
OSM EpadOSM Epad10
Нема слика 9.796(Ден)

Цена била: 9.984

 Диск: SSD2GB
 Меморија: 256MB
 < 11"
 -
Samsung Netbook SM N230
Нема слика 14.654(Ден)

Цена била: 0

 Диск: 250GB
 Меморија: 1GB
 < 11"
 N450 1.66GHz 512KB Cache
Acer Aspire One D270
Нема слика 15.520(Ден)

Цена била: 0

 Диск: 320GB
 Меморија: 1GB
 < 11"
 N2600 1.6 GHz 1MB Cache
J&W Minix M1000
Нема слика 16.775(Ден)

Цена била: 17.908

 Диск: 250GB
 Меморија: 2GB
 12"
 N270 1.6GHz 512KB Cache 533Mhz FSB
HP ProBook 4320s
Нема слика 29.560(Ден)

Цена била: 29.735

 Диск: 250GB
 Меморија: 4GB
 13"
 i3-380M 2.53GHz 3MB Cache
Acer Aspire 5755
Нема слика 44.250(Ден)

Цена била: 0

 Диск: 750GB
 Меморија: 4GB
 15"
 i7-2670QM 2.20GHz 6MB Cache Quad
Fujitsu LifeBook NH
Нема слика 51.615(Ден)

Цена била: 0

 Диск: 500GB
 Меморија: 2GB
 18"-20"
 i3-370M 2.40 GHz 3MB Cache
ASUS K93 Series YZ
Нема слика 56.150(Ден)

Цена била: 0

 Диск: 750GB
 Меморија: 8GB
 18"-20"
 i7-2670QM 2.20GHz 6MB Cache Quad
HP EliteBook 8460p
Нема слика 58.730(Ден)

Цена била: 0

 Диск: 320GB
 Меморија: 4GB
 14"
 i5-2520M 2.50GHz 3MB Cache
 
Инфопроект компјутерс Ви посакува брзо и успешно купување.
        Добре дојдовте. Кај нас ќе најдете најголем избор (повеќе од 250 ралични понуди) на преносни копјутери (notebook, laptop) во Македонија.
 • На едно место можете брзо и ефикасно да дојдете до Вашиот баран компјутер.
 • Пребарувате со критериуми по Ваша потреба и желба.
 • Филтрирање и групирање по цена, фирма, диск, меморија, процесор, оперативен систем, екран,...
 • За да купите производ задолжително треба да се регистрирате (да добите корисничко име и да се логирате).
 • Ако сте се регистрирале треба да се пријавите на оваа веб страна со Вашето корисничко име и вашата лозинка.   
Ако сте пријавени, тогаш можете да купувате, или
 1. додавате или отстранувате производи од кошничката
 2. ја потврдувате вашата нарачка, преминувате кон контакт со банката 
 3. внесувате податоци за банката која го одобрува или не Вашето плаќање
 4. добивате потврда (по успешна трансакција) за Вашата нарачка и плаќање
 5. во делот за следење на пратките, можете да добите информација дали е Вашата пратка испорачана (и кога), со кој транспортер и под кој број се води кај транспортерот
 6. По прием на пратката, со Ваша потврда, ја известуваме банката за да изврши наплата
Ако не се пријавите (со Вашето корисничко име), ќе можете да прелистувате и пребарувате но не можете да купувате (кошничка,..).